KURUMSAL

Esasçelik Paslanmaz Çelik Mamülleri San. Tic. Ltd. Şti Zeytinburnu Demirciler Sitesinde faaliyet göstermekte ve piyasada ismini üst sıralara taşımaya devam etmektedir.

Paslanmaz çelik sac ithalatı konusunda uzun yıllardan beri Avrupa ülkeleriyle çalışan Şirket'imiz bu ülkelerin yanı sıra son dönemde Uzak Doğu pazarından da 1.sınıf paslanmaz çelik rulo sac ithal etmeye başlamıştır. Firmamız özellikle beyaz eşya, mutfak eşyaları, evye, otomotiv ve makina sektörünün paslanmaz sac ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedef almaktadır. Esasçelik stoklarında devamlı olarak bulundurduğu 430 ve 304 kalitelerde parlak, mat ve scotch brite paslanmaz çelik sacları müşterilerine hızlı ve kusursuz teslimatı kuruluşundan bugüne ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Biz ESASÇELİK PASLANMAZ olarak müşterilerimizin talep ettiği kalite & ebatlarda ve uygun maliyetle gerek hammadde gerekse de yarı mamul tedarik etmekteyiz. Verimliliği arttırmak amaçlı alternatif malzemelerin de kullanımını destekleyecek çalışmalar yürütmekteyiz. Aynı zamanda uzun yıllar sonucu edindiğimiz bilgi ve tecrübemiz ile paslanmaz çelik kullanımını verimli hale getirecek ve teşvik edecek teknik bilgi sunmaktayız.Vizyonumuz

Dünya genelinde Paslanmaz Çelik konularında hizmet veren global tedarik zinciri oluşturmak.